Startujemy!

Szanowni Państwo,

powołaliśmy dla Was do życia Pomorską Fundację Inicjatyw Społecznych, gdzie miedzy innymi  będziemy zajmować się opisem bezprawia w sądach i prokuraturach oraz innych instytucjach, z którym obywatel niezależnie od swojej woli się konfrontuje.

Na naszej stronie zaprezentujemy  dokumenty,  materiały prasowe,  materiały wideo opisujące walkę ofiar z sądowym i prokuratorskim bezprawiem. Pokażemy historię  osób pokrzywdzonych przez sądowych, prokuratorskich i komorniczych urzędników. Jak wiemy z życia oraz jak informują nas  ostatnio media przestępców w tym środowisku  jest wiele, z tą tylko różnicą, że im  .. „prokuratorom, sędziom i komornikom” rzadko spada włos z głowy.

Będziemy czynić  wszystko aby dramaty poszkodowanych osób nie pozostawały w cieniu poszkodowanych, nie pozostawione były same sobie. 

Stąd też żywotna potrzeba, której idziemy naprzeciw, powołania przez nas dla Was Fundacji.  

Działalność nasza opiera się na działaniu bez uwzględniania  własnych profitów nie mniej jednak patrząc perspektywicznie na  ogrom spraw i pracy przy nich, z którymi musimy się zmierzyć, bezsprzecznie zmuszeni jesteśmy do wydania do Was Apelu  o wsparcie finansowe Naszej Fundacji w formie darowizny.

Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany finansowym wsparciem naszej Fundacji w postaci darowizny podajemy  numer rachunku bankowego, na który można dokonywać wpłat:

Alior Bank: 56 2490 0005 0000 4530 2999 8652  z dopiskiem „darowizna .”

W imieniu wielu poszkodowanych, którym już pomagamy i  którym chcemy pomóc dziękujemy i zachęcamy do wspierania naszej Fundacji.

,
strzałka do góry